Reflektirajući svjetlosni prekidač DataLogic S3Z-PR-5-C11-PL 10 V/DC do 30 V/DC domet maks. (na otvorenom): 700 mm
Kataloški br:
Oznaka:
95B010011
Oznaka:
95B010011
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Dobre performanse skeniranja zbog velike ponovljivosti
  • Osnovna serija za većinu industrijskih primjena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 31 x 19 x 11 mm
Duljina
31 mm
Frekvencija prebacivanja
500 Hz
Funkcije
svjetlije uključenje
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
+55 °C
Maksimalni domet u slobodnom polju
700 mm
Minimalna temperatura
-25 °C
Posebnosti
LED zaslon
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Širina
19 mm
Stupanj zaštite
IP67
Tip
S3Z-PR-5-C11-PL
Tip odašiljača
LED infracrveni
Valna duljina
870 nm
Veza
M8, 4 polni
Visina
11 mm
Vrijeme odziva
1 ms
Vrsta proizvoda
Reflektirajuće svjetlosno tipkalo
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke