Reflektirajući svjetlosni prekidač DataLogic S50-PA-5-C10-PP 10 V/DC do 30 V/DC domet maks. (na otvorenom): 100 mm
Tehničke specifikacije
Emisija svjetlosti
aksijalni
Frekvencija prebacivanja
1 kHz
Funkcije
svjetlije uključenje
Noćno uključenje
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
+55 °C
Maksimalni domet u slobodnom polju
100 mm
Materijal kućišta
Plastika
Minimalna temperatura
-25 °C
Posebnosti
LED zaslon
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
S50-PA-5-C10-PP
Tip odašiljača
LED infracrveni
Valna duljina
880 nm
Veza
M12, 4 pina
Vrijeme odziva
0.5 ms
Vrsta kontakta
1 bliže
1 otvarač
Vrsta proizvoda
Reflektirajuće svjetlosno tipkalo
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke