Relejna tiskana pločica, opremljena 1 kom. Phoenix Contact UM-32 RM/RT-G24/21/PLC 1 preklopni 24 V/DC
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š) 271 mm x 123 mm
Duljina
271 mm
Kanala
32
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-20 °C
Posebnosti
Opremljen
Radni napon
24 V/DC
Sadržaj
1 kom
Širina
123 mm
Sklopna struja (maks.)
5 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
250 V/DC
Tip
UM-32 RM/RT-G24/21/PLC
Veza
vijčani terminal
Vrsta kontakta
1 mjenjač
Vrsta proizvoda
Relejska platina
Opis
Opis
Varioface output module, with 32 miniature relays, 1 PDT, plugged, for 24 V DC (incl. relay)
Opseg isporuke