Relejna tiskana pločica, opremljena 1 kom. Phoenix Contact UM 45- 8RM/MR-G24/1/PLC 1 zatvarač 24 V/DC
EAN:
Alternativno dostupni proizvodi:
rok isporuke veći od 5 sedmica!
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š) 103 mm x 50 mm
Duljina
103 mm
Kanala
8.
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-20 °C
Posebnosti
Opremljen
Radni napon
24 V/DC
Sadržaj
1 kom
Širina
50 mm
Sklopna struja (maks.)
3A
Sklopni napon (maks.)
125 V/DC
250 V/AC
Tip
UM 45- 8RM/MR-G24/1/PLC
Veza
vijčani terminal
Vrsta kontakta
1 bliže
Vrsta proizvoda
Relejska platina
Opis
Opis
VARIOFACE COMPACT LINE, output module with 8 miniature relays, 1 N/O contact each, plugged, for 24 V DC (incl. relay)
Opseg isporuke