Relejna tiskana pločica, opremljena 1 kom. Phoenix Contact UMK-16 RM/KSR-G 24/21/E/PLC 1 preklopni 24 V/DC
EAN:
Alternativno dostupni proizvodi:
rok isporuke veći od 5 sedmica!
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Kanala
16
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-20 °C
Posebnosti
Opremljen
Radni napon
24 V/DC
Sadržaj
1 kom
Sklopna struja (maks.)
5 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
250 V/DC
Tip
UMK-16 RM/KSR-G 24/21/E/PLC
Veza
vijčani terminal
Vrsta kontakta
1 mjenjač
Vrsta proizvoda
Relejska platina
Opis
Opis
VARIOFACE output extension module, with 16 miniature relays, 1 PDT each, plugged, for 24 V DC (including relays)
Opseg isporuke