Relejna tiskana pločica, opremljena 1 kom. Phoenix Contact UMK-32 RM/MR-G24/1/PLC 1 zatvarač 24 V/DC
EAN:
rok isporuke manji od 5 sedmica!
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Kanala
32
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-20 °C
Posebnosti
Opremljen
Radni napon
24 V/DC
Sadržaj
1 kom
Sklopna struja (maks.)
5 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
125 V/DC
Tip
UMK-32 RM/MR-G24/1/PLC
Veza
vijčani terminal
Vrsta kontakta
1 bliže
Vrsta proizvoda
Relejska platina
Opis
Opis
VARIOFACE output module, with 32 miniature relays, 1 N/O contact each, plugged, for 24 V DC (incl. relay)
Opseg isporuke