Relejni modul 1 kom. Phoenix Contact RIF-0-RPT-24DC/21AU nazivni napon: 24 V/DC uklopna struja (maks.): 50 mA 1 preklopni
Tehničke specifikacije
Kontaktni materijal
AgSnO + tvrdo pozlaćivanje
Maksimalna temperatura
+60 °C
Maksimalni uklopni kapacitet
1500 VA
Minimalna temperatura
-40 °C
Nazivni napon
24 V/DC
Posebnosti
sa LED diodom
sa slobodnom diodom
Sadržaj
1 kom
Sklopna struja (maks.)
50 mA
Sklopni napon (maks.)
36 V/DC
30 V/AC
Tip
RIF-0-RPT-24DC/21AU
Veza
zatezna opruga
Vrsta kontakta
1 mjenjač
Vrsta proizvoda
relejni modul
Opis
Opis
Pred-sastavljeni relejni modul s push-in vezom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke