Reolink NVS12-8MB4W WLAN ip-set sigurnosne kamere 12-kanalni sa 4 kamere 3840 x 2160 piksel
Kataloški br:
Oznaka:
NVS12-8MB4W
Oznaka:
NVS12-8MB4W
Main product image
1/13
Izdvojeno & Detalji
  • Wi-Fi 6 sljedeće generacije za stabilnu i brzu vezu
  • 2,4/5 GHz dvopojasni WiFi
  • Uključuje tvrdi disk od 2 TB
  • Pokrivenost velikog područja vanjskim antenama visokog pojačanja
  • 4K 8MP Ultra HD rezolucija za visokokvalitetne, precizne snimke
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Određene značajke videonadzoras dvosmjernom komunikacijom
s mikrofonom
s zvučnikom
s IR led diodama
s prepoznavanjem osoba
s automatskom detekcijom
s prepoznavanjem kućnih ljubimaca
s podrškom za ONVIF
Signali-standardip
Kanali12
Tip senzoraCMOS
Veličina senzora9.4 mm (1/2.7")
Način prijenosaWLAN
WLAN StandardIEEE802.11a
IEEE802.11ac
IEEE802.11ax
IEEE802.11b
IEEE802.11g
IEEE802.11n
Mjesto upotrebevanjsko područje
Način snimanjaotkrivanje pokreta
trajno
vremenski
IzlaziHDMI
vga
IR raspon (max.)30 m
Žarišna duljina4 mm
Maks. kut gledanja horizontalni88.8 °
Vertikalni kut gledanja45.2 °
Frekvencija2.4 GHz
5 GHz
Dimenzije prijemnika255x49,5x222,7 mm
Mjere odašiljačaØ 67 x 187 mm
Bojabijela
crna
Vrijednost otvora blendeF1.6
Kompatibilnost sa aplikacijamada
Vrsta kamerebullet kamera
Rezolucija (maks.)3840 x 2160 piksel
Vrsta zaštiteIP67
ugrađena memorija2 TB
Memorija nadogradiva do16 TB
Opskrba strujomnapajač
Vrsta proizvodaset sigurnosne kamere
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
  • Kontinuirano snimanje 24/7 na pohranu do 16TB tvrdog diska (2TB tvrdi disk uključen)
  • Trenutna obavijest o detekciji pokreta putem push obavijesti i e-pošte
  • Prijenosi uživo s više kamera u isto vrijeme
  • Pametne opcije reprodukcije za učinkovito pretraživanje snimaka
  • Fleksibilna kontrola snimanja s postavkama zakazivanja i zone kretanja
  • Robusne kamere otporne na vremenske uvjete s IP67 certifikatom za unutarnju i vanjsku upotrebu
  • Jednostavan rad putem besplatne aplikacije Reolink i klijentskog softvera
  • Reolink mrežni snimač
  • Video ulaz: Do 12 IP kamera
  • Audio ulaz: Ugrađeni mikrofon u kameri
  • WiFi sigurnost: WPA/WPA2/WPA3
  • Preglednici: Edge, Firefox, Chrome, Safari
  • Operativni sustav: PC: Windows, Mac OS. Pametni telefon: iOS, Android
  • Reolink nadzorna kamera
  • Dan/noćni način rada: IR cut filter s automatskim prebacivanjem
  • IR noćni vid: Do 30 metara, LED: 2 kom / 2 W / 850 nm
  • Noćni vid u boji: S prednjim svjetlom: 1 komad / 4,3 W / 6500 K
  • Audio: 2-smjerni audio s ugrađenim mikrofonom i zvučnicima
  • Preglednici: IE, Edge, Chrome, Firefox, Safari
  • Operativni sustav: PC: Windows, Mac OS, Smartphone: iOS, Android
  • Pametni alarm: Detekcija pokreta, Detekcija ljudi, Detekcija vozila, Detekcija kućnih ljubimaca
  • Način snimanja: Snimanje kontrolirano pokretom (zadano); Vremensko snimanje, snimanje 24/7
Opseg isporuke
  • 1 x Reolink WLAN NVR (mrežni video snimač) s integriranim tvrdim diskom od 2 TB
  • 4 x Reolink 8MP WiFi sigurnosne kamere
  • 1 x strujni adapter za NVR
  • 4 x 12V/1A strujni adapteri za kamere