Satechi ST-UC165GM-EU USB punjač 165 W 4x USB-C® Power Delivery antracitna boja unutrašnje područje
- Kataloški br:
- 3304872 - 62
- Oznaka:
- ST-UC165GM-EU
- EAN:
- 810086360352
- Kataloški br:
- 3304872 - 62
- Oznaka:
- ST-UC165GM-EU
- EAN:
- 810086360352
Satechi ST-UC165GM-EU USB punjač 165 W 4x USB-C® Power Delivery antracitna boja unutrašnje područje
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 165 W |
| Ulazi | mrežni adapter |
| Ulazni napon | 240 V |
| Broj izlaza | 4 x |
| Izlazi | 4x USB-C® |
| Tip | ST-UC165GM-EU |
| Pogodno za | Notebook Tablet Smartphone |
| Pogodno za | Universal |
| dim. | (Š x V) 7 mm x 10 mm |
| Visina | 10 mm |
| Širina | 7 mm |
| Težina | 340 g |
| Boja | antracitna boja |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
| Izvedba | adapter |
| Pogodno za marke | Universal |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Satechi 165W USB-C 4-Port GaN punjač je učinkovit punjač idealan za stolno korištenje i povezivanje više uređaja. Punjač je opremljen novom tehnologijom Gallium Nitride (GaN) koja osigurava još brže i učinkovitije punjenje. Četiri USB-C priključka automatski prilagođavaju brzine punjenja ovisno o broju i vrsti povezanih uređaja. Jedan povezani uređaj može se puniti s do 100 W, dva uređaja s do 100 i 60 W, tri uređaja s 60W/60W/40W ili 100W/30W/30/W i četiri uređaja s 60W/45W/30W/30W. To znači da kompaktni GaN punjač može postići do 165 vata. Priključni kabel punjača može se ukloniti radi lakšeg skladištenja. Priloženo je i postolje za punjač tako da ga možete staviti na stol.
Kompaktni brzi punjač s kumulativnom brzinom punjenja do 165 vata
Opremljen inovativnom tehnologijom galij nitrida (GaN) za još učinkovitije punjenje
Četiri USB-C PD priključka
Brzina punjenja prilagođena je broju i vrsti priključenih uređaja: Jedan uređaj do 100W, dva uređaja do 100W/60W, tri uređaja 60W/60W/40W ili 100W/30W/30/W i četiri uređaja 60W / 45W/30W/30W
Zaštita od prenapona, preopterećenja i pretjerane temperature
Odvojiv priključni kabel
Uključuje praktični stalak
LED svjetlo označava punjenje
Ulaz: 100-240V
Dimenzije: 10 x 3,1 x 7,1 centimetar
Težina: 340 grama
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Kompaktni brzi punjač s kumulativnom brzinom punjenja do 165 vata
Opremljen inovativnom tehnologijom galij nitrida (GaN) za još učinkovitije punjenje
Četiri USB-C PD priključka
Brzina punjenja prilagođena je broju i vrsti priključenih uređaja: Jedan uređaj do 100W, dva uređaja do 100W/60W, tri uređaja 60W/60W/40W ili 100W/30W/30/W i četiri uređaja 60W / 45W/30W/30W
Zaštita od prenapona, preopterećenja i pretjerane temperature
Odvojiv priključni kabel
Uključuje praktični stalak
LED svjetlo označava punjenje
Ulaz: 100-240V
Dimenzije: 10 x 3,1 x 7,1 centimetar
Težina: 340 grama
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)