Satechi ST-VPCK navlaka za putovnicu s tragačem crna
- Kataloški br:
- 3454094 - 62
- EAN:
- 8.10086E+11
- Kataloški br:
- 3454094 - 62
- EAN:
- 8.10086E+11
Satechi ST-VPCK navlaka za putovnicu s tragačem crna
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ulaz za bežično punjenje: 2,5 W
- Veličina baterije: punjiva litijeva baterija od 210 mAh
- Bluetooth 5.2
- Glasnoća zvučnika: 80 - 90dB
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | navlaka za putovnicu s tragačem |
| Prikladno za | Apple Find My |
| dim. | (Š x V x D) 106 x 143 x 17 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 107.1 g |
| Širina | 106 mm |
| Visina | 143 mm |
| Dubina | 17 mm |
| Primjena | praćenje prtljage |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Određene značajke GPS | RFID blocking technology |
| Materijal | vještačka koža |
| Pogodno za marke | Apple |
| Pogodan za | Apple iOS® Apple iPadOS® |
| Sučelje | bežično punjenje |
| Napajanje | litij-polimerska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Određene značajke | otporna na udarce |
| Pogodno za | RFID |
Opis
Opis
Satechi novčanik za putovnice s Find My Black opcijom
Vaš ultimativni suputnik na putovanjima za mir i učinkovitost. Pomoću tehnologije "Find My" možete brzo i jednostavno pronaći omot svoje putovnice, osiguravajući da su vam važni dokumenti uvijek pri ruci. Ova elegantna torbica za putovnicu ima pretinac za četiri kartice, bežično punjenje, Bluetooth 5.2 i RFID zaštitu.
Putovanje je postalo jednostavno
Putni predmet koji se može pratiti
Nikad više ne gubite putovnicu
Kompatibilnost s "Pronađi moj"
Kompatibilno s Appleovom aplikacijom "Find My".
iOS, iPadOS i macOS uređaj može se koristiti za praćenje naslovnice putovnice u aplikaciji "Find My".
Bežično punjenje
Jednostavno stavite futrolu za putovnicu na bilo koji Qi, Qi2 ili MagSafe bežični punjač. Nakon što se potpuno napune, možete ih koristiti do pet mjeseci bez potrebe za čestim punjenjem.
Brzo pronađi
Pronađite naslovnicu svoje putovnice pomoću aplikacije "Gdje je?" i primit ćete obavijest ako je zaboravite.
Pohranite svoje stvari
S utorima za do 4 dodatne kartice ili važne dokumente i RFID zaštitom za sigurnost vaših povjerljivih podataka.
Putujte sa stilom
S tankim dizajnom koji se lako uklapa u torbe ili ručnu prtljagu - manje veličine, više udobnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Vaš ultimativni suputnik na putovanjima za mir i učinkovitost. Pomoću tehnologije "Find My" možete brzo i jednostavno pronaći omot svoje putovnice, osiguravajući da su vam važni dokumenti uvijek pri ruci. Ova elegantna torbica za putovnicu ima pretinac za četiri kartice, bežično punjenje, Bluetooth 5.2 i RFID zaštitu.
Putovanje je postalo jednostavno
Putni predmet koji se može pratiti
Nikad više ne gubite putovnicu
Kompatibilnost s "Pronađi moj"
Kompatibilno s Appleovom aplikacijom "Find My".
iOS, iPadOS i macOS uređaj može se koristiti za praćenje naslovnice putovnice u aplikaciji "Find My".
Bežično punjenje
Jednostavno stavite futrolu za putovnicu na bilo koji Qi, Qi2 ili MagSafe bežični punjač. Nakon što se potpuno napune, možete ih koristiti do pet mjeseci bez potrebe za čestim punjenjem.
Brzo pronađi
Pronađite naslovnicu svoje putovnice pomoću aplikacije "Gdje je?" i primit ćete obavijest ako je zaboravite.
Pohranite svoje stvari
S utorima za do 4 dodatne kartice ili važne dokumente i RFID zaštitom za sigurnost vaših povjerljivih podataka.
Putujte sa stilom
S tankim dizajnom koji se lako uklapa u torbe ili ručnu prtljagu - manje veličine, više udobnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Domet veze: 10-19 m u zatvorenom prostoru
- Domet povezivanja: 19 - 48 m na otvorenom
- RFID tehnologija blokiranja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.