Satechi ST-W145GTM USB punjač 145 W 4x USB-C® Power Delivery siva unutrašnje područje
- Kataloški br:
- 3304879 - 62
- Oznaka:
- ST-W145GTM
- EAN:
- 810086361014
- Kataloški br:
- 3304879 - 62
- Oznaka:
- ST-W145GTM
- EAN:
- 810086361014
Satechi ST-W145GTM USB punjač 145 W 4x USB-C® Power Delivery siva unutrašnje područje
475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan, učinkovit putni punjač s ukupnom brzinom punjenja do 145 W
- Opremljen inovativnom tehnologijom galij nitrida (GaN) za još učinkovitije punjenje
- Idealan za izlazak i putovanja
- Integrirana regulacija topline za sigurno punjenje
- Ukupno četiri USB-C PD priključka: PD1 i PD2 (PD 3.1) do 140 W PD3 i PD4 (PD 3.0) do 45 W
- PD1 i PD2 (PD 3.1) do 140W
- PD3 i PD4 (PD 3.0) do 45W
- Do 140 W snage punjenja kada se koristi samostalno i 100 W kada se koristi dvaput, hijerarhija povezivanja 65W/30W/45W ili 65W/30W/25W/20W kada se koriste tri ili četiri priključka
- Kompatibilan s uređajima koji podržavaju USB-C
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 145 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Broj izlaza | 4 x |
| Izlazi | 4x USB-C® |
| Tip | ST-W145GTM |
| Pogodno za | Notebook Tablet Smartphone |
| Pogodno za | Universal |
| dim. | (Š x V) 8 mm x 10 mm |
| Visina | 10 mm |
| Širina | 8 mm |
| Težina | 602 g |
| Boja | siva |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
| Izvedba | adapter |
Opis
Opis
Satechi 145W USB-C 4-portni GaN putni punjač pogodan za putovanja omogućuje učinkovito punjenje do četiri uređaja u isto vrijeme. Na temelju napredne GaN tehnologije i najnovijeg protokola Power Delivery 3.1, tanki putni punjač ima inteligentnu distribuciju energije koja se automatski prilagođava povezanim uređajima i nudi ukupnu snagu do 145 W. PD1 i PD2 priključci podržavaju Power Delivery 3.1 s brzinom punjenja do 140 vata, dok PD3 i PD4 podržavaju Power Delivery 3.0 i nude brzinu do 45 vata za jednokratnu upotrebu. Zahvaljujući integriranoj GaN tehnologiji, veze se fleksibilno i individualno prilagođavaju potrebnim energetskim zahtjevima povezanih uređaja. Integrirana regulacija topline sprječava pregrijavanje uređaja i tako osigurava pouzdano punjenje putnog punjača. Punjač se isporučuje s četiri međunarodna adaptera (EU/AU/UK/US) i praktičnom mrežastom torbom za nošenje. Sa svojim tankim i laganim dizajnom, Satechi 145W USB-C GaN putni punjač s 4 priključka idealno je rješenje za pouzdano napajanje bilo kojeg uređaja s USB-C priključkom, bez obzira kamo putujete.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Napomena: Za optimalnu brzinu punjenja preporučuje se korištenje certificiranog eMark kabela za punjenje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)