Satechi Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica ST-DT4MDM-EU USB-C® Power Delivery
- Kataloški br:
- 3454105 - 62
- Oznaka:
- ST-DT4MDM-EU
- EAN:
- 810086361243
- Kataloški br:
- 3454105 - 62
- Oznaka:
- ST-DT4MDM-EU
- EAN:
- 810086361243
Satechi Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica ST-DT4MDM-EU USB-C® Power Delivery
1,115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica |
| Priključak A | Thunderbolt 4 |
| Priključak B | Thunderbolt 4 ženski konektor HDMI USB 3.2 gen. 2 utičnici A (USB 3.1) RJ45-utičnica SD slušalice/mikrofon kombinacija (3.5 mm klinken) |
| Sučelja | 3x Thunderbolt 4 2x HDMI 2x USB 3.1 RJ45 SD otvor 1x kombinacija audio knjiga |
| Podržani monitori | 4 |
| Duljina kabela | 0.8 m |
| Posebne značajke | USB-C® Power Delivery |
| Širina | 95.2 mm |
| Visina | 18.3 mm |
| Dubina | 213.7 mm |
| Težina | 490 g |
| dim. | (Š x V x D) 95.2 x 18.3 x 213.7 mm |
| Pogodno za | Mac mini |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)