Satechi torba za prijenosno računalo ST-LTB15 Prikladno za maksimum: 38,1 cm (15") siva
- Kataloški br:
- 3304909 - 62
- Oznaka:
- ST-LTB15
- EAN:
- 879961006938
- Kataloški br:
- 3304909 - 62
- Oznaka:
- ST-LTB15
- EAN:
- 879961006938
Satechi torba za prijenosno računalo ST-LTB15 Prikladno za maksimum: 38,1 cm (15") siva
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 38,1 cm (15") |
| Širina | 39 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dubina | 3 mm |
| Materijal | umjetna vlakna |
| Težina | 374 g |
| Boja | siva |
| Izvedba | aktovka |
| dim. | (Š x V x D) 39 x 32 x 3 mm |
Opis
Opis
Satechi vodootporna torbica za prijenosno računalo idealna je za zaštitu vašeg prijenosnog računala dok ste u pokretu i istovremeno pohranjujete sve dodatke na jednom mjestu. Vanjski dio torbe izrađen je od vodootporne, izdržljive najlonske tkanine i štiti prijenosno računalo od tekućina i prljavštine. Iznutra je kućište opremljeno mekom podstavom za zaštitu prijenosnog računala od ogrebotina i padova. Osim toga, torbica ima nekoliko džepova u koje se mogu spremiti razni dodaci, tako da ne morate ići bez ičega kada ste u pokretu. Zahvaljujući jednostavnom i kvalitetnom dizajnu, torba za prijenosno računalo također je šik dodatak.
Vodootporna torba za prijenosna računala od 15 inča
Izrađena od izdržljive najlonske tkanine, štiti od tekućine i prljavštine
Meka unutarnja podstava štiti od ogrebotina i padova
Dodatni džepovi pružaju prostor za pohranu dodataka
Jednostavan i kvalitetan dizajn
Veličina: 31,8 x 3,8 x 39,4 centimetra
Težina: 374 grama
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vodootporna torba za prijenosna računala od 15 inča
Izrađena od izdržljive najlonske tkanine, štiti od tekućine i prljavštine
Meka unutarnja podstava štiti od ogrebotina i padova
Dodatni džepovi pružaju prostor za pohranu dodataka
Jednostavan i kvalitetan dizajn
Veličina: 31,8 x 3,8 x 39,4 centimetra
Težina: 374 grama
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.