Satechi USB-C® priključna stanica ST-H4CPDM Pogodno za marku: Apple MacBook
- Kataloški br:
- 3454095 - 62
- Oznaka:
- ST-H4CPDM
- EAN:
- 810086361328
- Kataloški br:
- 3454095 - 62
- Oznaka:
- ST-H4CPDM
- EAN:
- 810086361328
Satechi USB-C® priključna stanica ST-H4CPDM Pogodno za marku: Apple MacBook
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® |
| Priključak B | 4x USB-C® |
| Sučelja | USB-C |
| Duljina kabela | 16.8 cm |
| Boja | siva |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 9.75 mm |
| Dubina | 60 mm |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 9.75 x 60 mm |
| Pogodno za | MacBook |
| Pogodno za (detalji) | Apple MacBookovi (2016.-2024.): Pro modeli 16", 14", 13", 15" i Air Mac stolna računala (2017.-2023.): iMac, Mac mini, Mac Studio i iMac Pro iPadi (3.-6. generacija Pro, 4.-5. generacija Air, 10. generacija, 6. i 7. generacija mini) iPhonei (15 Pro/Max, 16 Pro/Max) |
| Pogodno za marku | Apple |
| Pogodno za seriju | MacBook |
| Oblik | okrugli |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| 4 | |
| 1 Stück(e) | |
| 100 W | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)