Satechi USB-Hub ST-GNMMES
- Kataloški br:
- 3454104 - 62
- Oznaka:
- ST-GNMMES
- EAN:
- 810086362141
- Kataloški br:
- 3454104 - 62
- Oznaka:
- ST-GNMMES
- EAN:
- 810086362141
Satechi USB-Hub ST-GNMMES
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-Hub |
| Priključak A | USB-C® USB 3.2 (gen. 2) |
| Priključak B | USB 3.2 gen. 2 utičnici A (USB 3.1) ženski konektor USB 2.0 tipa A SD |
| Sučelja | 2x USB 3.1 1x USB 2.0 SD otvor |
| Duljina kabela | 8 cm |
| Boja | aluminij boja |
| Širina | 127 cm |
| Visina | 2.06 cm |
| Dubina | 127 cm |
| Težina | 192 g |
| dim. | (Š x V x D) 127 x 2.06 x 127 cm |
| Pogodno za | Mac mini |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)