Schneider Electric A9XPC712 kom.
- Kataloški br:
- 2936405 - 62
- Oznaka:
- A9XPC712
- EAN:
- 3606489443542
- Kataloški br:
- 2936405 - 62
- Oznaka:
- A9XPC712
- EAN:
- 3606489443542
Schneider Electric A9XPC712 kom.
48.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | bijela |
| Težina | 0 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | A9XPC712 |
| Colour | White |
| Insulated | TRUE |
| Number of phases | 3 |
| Rated permanent current Iu | 80 A |
| Number of poles | 4 |
| Length | 276 m |
| Width in number of modular spacings | 12 |
| Type of electric connection | Pin |
| Suitable for devices with auxiliary switch | FALSE |
| Suitable for devices with N-conductor | TRUE |
| Suitable for number of devices | 4 |
| Max. rated operation voltage Ue | 400 V |
| Module width | 9 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.