Schneider Electric AM1EC200 2 St.
- Kataloški br:
- 2935949 - 62
- Oznaka:
- AM1EC200
- EAN:
- 53389110542146
- Kataloški br:
- 2935949 - 62
- Oznaka:
- AM1EC200
- EAN:
- 53389110542146
Schneider Electric AM1EC200 2 St.
890.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
890.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 2 St. |
| Tip | AM1EC200 |
| Model | Special profile |
| Height | 0 mm |
| Material thickness | 2 mm |
| Length | 1600 m |
| Punch shape | Round hole |
| Material | Steel |
| Drill hole distance centrically | 50 mm |
Opis
Opis
Spacial SM prethodno oblikovana montažna tračnica. 2 ili 4 komada 2000 x 25 x 2000 mm (VxŠxD). Horizontalni razmak montaže 1550 mm. Urezana potporna tračnica. Za kućišta visine ili širine do 1600 mm. Nosači komponenti startera zvijezda-trokut, montažne tračnice. Čelik presvučen cink kromatom. Set od 2 ili 4 komada. Snaga motora 375.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.