Schneider Electric ATS01N103FT ATS01N103FT mekani pokretač Snaga motora bei 400 V 1.1 kW
- Kataloški br:
- 2913991 - 62
- Oznaka:
- ATS01N103FT
- EAN:
- 3389110667134
- Kataloški br:
- 2913991 - 62
- Oznaka:
- ATS01N103FT
- EAN:
- 3389110667134
Schneider Electric ATS01N103FT ATS01N103FT mekani pokretač Snaga motora bei 400 V 1.1 kW
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | ATS01N103FT |
| Tip | ATS01N103FT |
| dim. | (Š x V x D) 23 x 100 x 100 mm |
| Dubina | 100 mm |
| Visina | 100 mm |
| Širina | 23 mm |
| Snaga motora bei 400 V | 1.1 kW |
| Function | Single direction |
| With display | FALSE |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Release class | Other |
| Rated operation current Ie at 40 °C Tu | 3 A |
| Rated power three-phase motor, inline, at 230 V | 0.55 kW |
| Rated power three-phase motor, inline, at 400 V | 1.1 kW |
| Rated surrounding temperature without derating | 40 °C |
| Integrated motor overload protection | FALSE |
| Voltage type for actuating | AC/DC |
| Internal bypass | TRUE |
| Torque control | FALSE |
| Vrsta proizvoda | mekani pokretač |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)