Schneider Electric ATS01N212QN mekani pokretač Snaga motora bei 400 V 5.5 kW
- Kataloški br:
- 2913848 - 62
- Oznaka:
- ATS01N212QN
- EAN:
- 3389110667264
- Kataloški br:
- 2913848 - 62
- Oznaka:
- ATS01N212QN
- EAN:
- 3389110667264
Schneider Electric ATS01N212QN mekani pokretač Snaga motora bei 400 V 5.5 kW
875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | ATS01N212QN |
| Tip | ATS01N212QN |
| dim. | (Š x V x D) 45 x 124 x 131 mm |
| Dubina | 131 mm |
| Visina | 124 mm |
| Širina | 45 mm |
| Snaga motora bei 400 V | 5.5 kW |
| Function | Single direction |
| With display | TRUE |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Release class | Other |
| Rated operation current Ie at 40 °C Tu | 12 A |
| Rated power three-phase motor, inline, at 400 V | 5.5 kW |
| Rated surrounding temperature without derating | 40 °C |
| Integrated motor overload protection | FALSE |
| Voltage type for actuating | AC/DC |
| Internal bypass | TRUE |
| Torque control | FALSE |
| Vrsta proizvoda | mekani pokretač |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)