Schneider Electric GV2ME10A zaštitni relej za motor 1 kom. Područje podešavanja (Struja): 4.6 - 6.3 A (Š x V x D) 45 x 10
- Kataloški br:
- 3412501 - 62
- Oznaka:
- GV2ME10A
- EAN:
- 3606487541868
- Kataloški br:
- 3412501 - 62
- Oznaka:
- GV2ME10A
- EAN:
- 3606487541868
Schneider Electric GV2ME10A zaštitni relej za motor 1 kom. Područje podešavanja (Struja): 4.6 - 6.3 A (Š x V x D) 45 x 10
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- TeSys Deca kontaktori i zaštitne sklopke motora s inovativnom tehnologijom spajanja snap-in
- Priključak se zatvara klikom čim je vodič ispravno umetnut
- Optička i haptička povratna informacija o ožičenju
- Fleksibilni i kruti vodiči mogu se umetnuti bez ferula na krajevima žice
- Intuitivno rukovanje bez alata
- Sigurno ožičenje čak i pod jakim vibracijama, nije potrebno ponovno zatezanje
- "Spremno za robotizaciju" npr. za automatiziranu izgradnju upravljačkih ormara
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitni relej za motor |
| Tip | GV2ME10A |
| Područje podešavanja struje (min.) | 4.6 A |
| Područje podešavanja struje (maks.) | 6.3 A |
| Područje podešavanja (Struja) | 4.6 - 6.3 A |
| Broj polova | 3-polni |
| Priključak | Snap-In |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Dubina | 78.5 mm |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 101 mm |
| dim. | (Š x V x D) 45 x 101 x 78.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | višebojna |
| Width | 45 mm |
| Height | 101 mm |
| Depth | 78.5 mm |
| Rated operation power at AC-3, 400 V | 2.2 kW |
| With integrated auxiliary switch | FALSE |
| Rated permanent current Iu | 6.3 A |
| With integrated under voltage release | FALSE |
| Number of poles | 3 |
| Rated operating voltage | 230-690 V |
| Overload release current setting | 4-6.3 A |
| Power loss | 2.5 W |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| With thermal overload protection | TRUE |
| Type of electrical connection of main circuit | Other |
| Type of control element | Push button |
| Switch off technique | Thermomagnetic |
| Rated operation power at AC-3, 230 V | 1.1 kW |
| Rated short-circuit breaking capacity Icu at 400 V, AC | 100 kA |
| Adjustment range undelayed short-circuit release | 78-78 A |
| Phase failure sensitive | TRUE |
| Device construction | Complete device in housing |
Opis
Opis
TeSys Power zaštitna sklopka motora. Zaštitna sklopka motora, 3P. Nazivna snaga 2,2 kW, raspon podešavanja 4-6,3 A. S termičkim i magnetskim okidačima. U osnovnoj verziji se može zatvoriti i zaključati. Upravljanje putem gumba. Nazivni napon 400 V, prema AC-3. Brz, siguran i jednostavan priključak za napajanje s SnapIN terminalom. Pogodno za sigurnosne primjene putem mehanički spojenih kontakata i zrcalnih kontakata.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)