Schneider Electric IMT36150 kabelska uvodnica 20 St.
- Kataloški br:
- 2972903 - 62
- Oznaka:
- IMT36150
- EAN:
- 3606480163494
- Kataloški br:
- 2972903 - 62
- Oznaka:
- IMT36150
- EAN:
- 3606480163494
Schneider Electric IMT36150 kabelska uvodnica 20 St.
72.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
72.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska uvodnica |
| Sadržaj | 20 St. |
| Proizvođač-br. dijela | IMT36150 |
| Tip | IMT36150 |
| Colour | Red |
| Model | Straight |
| Halogen free | TRUE |
| Shock resistant | TRUE |
| RAL-number | 3000 |
| Surface protection | Untreated |
| Wrench width | 20 mm |
| Thread length | 9 mm |
| With strain relief | TRUE |
| Screened | FALSE |
| Glass-fibre reinforced | TRUE |
| Type of sealing | Membrane |
| Material quality | Polyamide (PA) |
| Thread type | Metric |
| Material | Plastic |
| Pitch thread | 2.5 mm |
| Explosion-tested version | FALSE |
| Flat cable coupling | FALSE |
| Multi seal area | TRUE |
| With locknut | TRUE |
| Hexagon angular dimension | 10 mm |
| Separable screw gland | TRUE |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| For Ex-zone gas | None |
| Nominal thread size inch/gas pipe thread | 3/4 inch |
| Nominal thread size metric/PG | 20 |
| For Ex-zone dust | None |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)