Schneider Electric kom.
- Kataloški br:
- 2924670 - 62
- Oznaka:
- LV480855
- EAN:
- 3606480341137
- Kataloški br:
- 2924670 - 62
- Oznaka:
- LV480855
- EAN:
- 3606480341137
Schneider Electric kom.
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LV480855 |
| Busbar distance | 185 mm |
| Mounting rail armament | None |
| Max. busbar thickness | 185 mm |
| Width of the adaptor | 100 mm |
| Type of electric connection | Other |
| Min. busbar thickness | 5 mm |
| Rated current In | 320 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.