Schneider Electric kom.
- Kataloški br:
- 2936411 - 62
- Oznaka:
- LVS04045
- EAN:
- 3606481870896
- Kataloški br:
- 2936411 - 62
- Oznaka:
- LVS04045
- EAN:
- 3606481870896
Schneider Electric kom.
105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS04045 |
| Nominal current | 125 A |
| Mounting method | DIN-rail/screw |
| Width | 108 |
| Height | 127 mm |
| Depth | 48 mm |
| Connection type | Without screws |
| Number of poles | 4 |
| Contact safe | TRUE |
| Suitable for fine strand conductors | FALSE |
| Suitable for solid conductors | FALSE |
| Suitable for stranded conductors | FALSE |
| Suitable for fine strand conductors without cable end sleeve | FALSE |
| Suitable for extra fine-strand conductors | FALSE |
| Suitable for extra fine-strand conductors without cable end sleeve | FALSE |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.