Schneider Electric kom.
- Kataloški br:
- 2936417 - 62
- Oznaka:
- LVS04053
- EAN:
- 3606481870926
- Kataloški br:
- 2936417 - 62
- Oznaka:
- LVS04053
- EAN:
- 3606481870926
Schneider Electric kom.
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS04053 |
| Nominal current | 250 A |
| Mounting method | Screw |
| Width | 470 |
| Height | 235 mm |
| Depth | 115 mm |
| Connection type | Screwing |
| Number of poles | 4 |
| Contact safe | TRUE |
| Suitable for fine strand conductors | FALSE |
| Suitable for solid conductors | FALSE |
| Suitable for stranded conductors | FALSE |
| Suitable for fine strand conductors without cable end sleeve | FALSE |
| Suitable for extra fine-strand conductors | FALSE |
| Suitable for extra fine-strand conductors without cable end sleeve | FALSE |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.