Schneider Electric KSC160ED4306 kom.
- Kataloški br:
- 3180754 - 62
- Oznaka:
- KSC160ED4306
- EAN:
- 3606480677274
- Kataloški br:
- 3180754 - 62
- Oznaka:
- KSC160ED4306
- EAN:
- 3606480677274
Schneider Electric KSC160ED4306 kom.
1,845.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,845.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Colour | White |
| Width | 54.0 mm |
| Model | Single |
| Height | 146.0 mm |
| RAL-number | 9001.0 |
| Number of conductors (without earthing) | 4.0 |
| Number of poles | 4.0 |
| Length | 3000.0 mm |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Number of tap-off units | 6.0 |
| Rated current AC 50 Hz | 160.0 A |
Opis
Opis
Canalis KSC ravni element, 160A, 3m, 6 izvoda.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.