Schneider Electric KSC250ED43012 kom.
- Kataloški br:
- 3180707 - 62
- Oznaka:
- KSC250ED43012
- EAN:
- 3606480677304
- Kataloški br:
- 3180707 - 62
- Oznaka:
- KSC250ED43012
- EAN:
- 3606480677304
Schneider Electric KSC250ED43012 kom.
3,220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Colour | White |
| Width | 54.0 mm |
| Model | Single |
| Height | 146.0 mm |
| RAL-number | 9001.0 |
| Number of conductors (without earthing) | 4.0 |
| Number of poles | 4.0 |
| Length | 3000.0 mm |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Number of tap-off units | 12.0 |
| Rated current AC 50 Hz | 250.0 A |
Opis
Opis
Canalis KSC ravni element, 250A, 3m, 12 izvoda.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.