Schneider Electric LA9ZA32600 kom.
- Kataloški br:
- 2924655 - 62
- Oznaka:
- LA9ZA32600
- EAN:
- 3606480502231
- Kataloški br:
- 2924655 - 62
- Oznaka:
- LA9ZA32600
- EAN:
- 3606480502231
Schneider Electric LA9ZA32600 kom.
350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LA9ZA32600 |
| Busbar distance | 60 mm |
| Max. busbar thickness | 10 mm |
| Width of the adaptor | 104 mm |
| Rail width | 54 mm |
| Type of electric connection | Round conductor/copper band |
| Min. busbar thickness | 10 mm |
| Rated current In | 150 A |
Opis
Opis
Linergija. Adapter za sustav sabirnica 3P 60 na 150 A 60 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.