Schneider Electric LADN20A pomoćni blok prekidač 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412569 - 62
- Oznaka:
- LADN20A
- EAN:
- 3606487541721
- Kataloški br:
- 3412569 - 62
- Oznaka:
- LADN20A
- EAN:
- 3606487541721
Schneider Electric LADN20A pomoćni blok prekidač 1 kom.
29.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- TeSys Deca kontaktori i zaštitne sklopke motora s inovativnom tehnologijom spajanja snap-in
- Priključak se zatvara klikom čim je vodič ispravno umetnut
- Optička i haptička povratna informacija o ožičenju
- Fleksibilni i kruti vodiči mogu se umetnuti bez ferula na krajevima žice
- Intuitivno rukovanje bez alata
- Sigurno ožičenje čak i pod jakim vibracijama, nije potrebno ponovno zatezanje
- "Spremno za robotizaciju" npr. za automatiziranu izgradnju upravljačkih ormara
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pomoćni blok prekidač |
| Tip | LADN20A |
| Priključak | Snap-In |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Širina | 26 mm |
| Visina | 48 mm |
| Dubina | 42 mm |
| dim. | (Š x V x D) 26 x 48 x 42 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | višebojna |
| Mounting method | Front fastening |
| Model | Clip-on |
| Rated operation current Ie at AC-15, 230 V | 10 A |
| Type of electric connection | Other |
| Number of fault-signal switches | 0 |
| Number of contacts as normally closed contact | 0 |
| Number of contacts as normally open contact | 2 |
| Number of contacts as change-over contact | 0 |
Opis
Opis
Pomoćni kontaktni blok LADN. Blok pomoćnih sklopki s trenutnim djelovanjem za LC1D kontaktore i CAD upravljačke releje. Nudi 2 normalno otvorena kontakta s nazivnim naponom do 10 A, 690 V AC, spajanje putem SnapIN terminala. Jednostavan dizajn s prednjom montažom za visoku pouzdanost i izdržljivost. Brz, siguran i jednostavan priključak za napajanje s SnapIN terminalom. Pogodno za sigurnosne primjene putem mehanički spojenih kontakata i zrcalnih kontakata.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)