Schneider Electric LC1D25AP7 učinska zaštita 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412745 - 62
- Oznaka:
- LC1D25AP7
- EAN:
- 3606487540199
- Kataloški br:
- 3412745 - 62
- Oznaka:
- LC1D25AP7
- EAN:
- 3606487540199
Schneider Electric LC1D25AP7 učinska zaštita 1 kom.
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- TeSys Deca kontaktori i zaštitne sklopke motora s inovativnom tehnologijom spajanja snap-in
- Priključak se zatvara klikom čim je vodič ispravno umetnut
- Optička i haptička povratna informacija o ožičenju
- Fleksibilni i kruti vodiči mogu se umetnuti bez ferula na krajevima žice
- Intuitivno rukovanje bez alata
- Sigurno ožičenje čak i pod jakim vibracijama, nije potrebno ponovno zatezanje
- "Spremno za robotizaciju" npr. za automatiziranu izgradnju upravljačkih ormara
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | učinska zaštita |
| Tip | LC1D25AP7 |
| Priključak | Snap-In |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 110 mm |
| Dubina | 92 mm |
| dim. | (Š x V x D) 45 x 110 x 92 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Width | 45 mm |
| Height | 85 mm |
| Depth | 92 mm |
| Suitable for distribution board | FALSE |
| Rated operation power at AC-3, 400 V | 11 kW |
| Number of normally open contacts as main contact | 3 |
| Number of normally closed contacts as main contact | 0 |
| Number of auxiliary contacts as normally open contact | 1 |
| Number of auxiliary contacts as normally closed contact | 1 |
| Rated operation current Ie at AC-3, 400 V | 25 A |
| Rated operation current Ie at AC-1, 400 V | 40 A |
| Rated control supply voltage AC 50 Hz | 230-230 V |
| Rated control supply voltage AC 60 Hz | 230-230 V |
| Type of electrical connection of main circuit | Other |
| Operating voltage AC 50 Hz | 440-440 V |
| Operating voltage AC 60 Hz | 440-440 V |
| Voltage type for actuating | AC |
Opis
Opis
TeSys DECA energetski kontaktor. 3 pola, 3 normalno otvorena kontakta. Dodatni pomoćni kontakti - 1 NO + 1 NC, nazivna radna snaga na AC-3, 400 V 11 kW, nazivna radna struja Ie na AC-3, 400 V 25 A, zavojnica 230 V AC. Dimenzije (ŠxVxD) 45x110x86 mm, težina 0,32 kg. Kategorija AC-3, AC-1, AC-4. bez integriranog modula ožičenja. Brz, siguran i jednostavan priključak za napajanje s SnapIN terminalom. Pogodno za sigurnosne primjene putem mehanički spojenih kontakata i zrcalnih kontakata.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.