Schneider Electric LVS03006 aluminij kom.
- Kataloški br:
- 2936303 - 62
- Oznaka:
- LVS03006
- EAN:
- 3606481875457
- Kataloški br:
- 2936303 - 62
- Oznaka:
- LVS03006
- EAN:
- 3606481875457
Schneider Electric LVS03006 aluminij kom.
46.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
46.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | aluminij |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS03006 |
| Model | Special profile |
| Height | 35 mm |
| Surface protection | Anodised |
| Material thickness | 1.5 mm |
| Length | 662 m |
| Punch shape | None |
| Material | Aluminium |
| Drill hole distance centrically | 93.5 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.