Schneider Electric LVS04161 kom.
- Kataloški br:
- 2936386 - 62
- Oznaka:
- LVS04161
- EAN:
- 3606481870247
- Kataloški br:
- 2936386 - 62
- Oznaka:
- LVS04161
- EAN:
- 3606481870247
Schneider Electric LVS04161 kom.
275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS04161 |
| Width | 15 |
| Model | Flat |
| Height | 5 mm |
| Surface protection | Untreated |
| Length | 1000 m |
| Rated current In | 160 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.