Schneider Electric LVS04411 kom.
- Kataloški br:
- 2936342 - 62
- Oznaka:
- LVS04411
- EAN:
- 3606481866530
- Kataloški br:
- 2936342 - 62
- Oznaka:
- LVS04411
- EAN:
- 3606481866530
Schneider Electric LVS04411 kom.
980.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
980.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS04411 |
| Colour | Black |
| Insulated | TRUE |
| Number of phases | 3 |
| Cross section | 95 mm² |
| Rated permanent current Iu | 500 A |
| Number of poles | 4 |
| Length | 480 m |
| Conditioned rated short-circuit current Iq | 50 kA |
| Rated surge voltage | 8 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Rated short-time withstand current lcw | 18 kA |
| Suitable for devices with auxiliary switch | FALSE |
| Suitable for devices with N-conductor | TRUE |
| Suitable for number of devices | 4 |
| Max. rated operation voltage Ue | 690 V |
| Module width | 27 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.