Schneider Electric LVS04505 kom.
- Kataloški br:
- 2936324 - 62
- Oznaka:
- LVS04505
- EAN:
- 3606481870346
- Kataloški br:
- 2936324 - 62
- Oznaka:
- LVS04505
- EAN:
- 3606481870346
Schneider Electric LVS04505 kom.
495.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
495.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | LVS04505 |
| Width | 42.5 |
| Model | Profile |
| Height | 32.5 mm |
| Surface protection | Untreated |
| Length | 1670 m |
| Rated current In | 1250 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.