Schneider Electric mrežni preklopnik
- Kataloški br:
- 2912507 - 62
- Oznaka:
- MCSESM063F2CU0
- EAN:
- 3606481463289
- Kataloški br:
- 2912507 - 62
- Oznaka:
- MCSESM063F2CU0
- EAN:
- 3606481463289
Schneider Electric mrežni preklopnik
3,180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni preklopnik |
| Tip | MCSESM063F2CU0 |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) |
| Width | 57 |
| Height | 138 mm |
| Depth | 104 mm |
| Number of ports 100 Mbps SC | 2 |
| Number of ports 1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Number of ports 100 Mbps ST | 0 |
| Ethernet | FALSE |
| Number of ports 10/100 Mbps RJ45 | 4 |
| Number of ports 1000 Mbps SC (SX) | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps SC (LX) | 0 |
| Number of module slots | 0 |
| Number of max. stackable switches | 0 |
| Number of ports 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Number of ports 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Number of combination-ports RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Layer 2 | TRUE |
| Layer 3 | FALSE |
| Manageable | TRUE |
| Degree of protection (IP) | IP30 |
| Number of other ports | 0 |
| Number of ports 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Number of ports 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Other |
| Number of ports PoE | 0 |
| Max. PoE power | 0 W |
| Number of ports 100 Mbps POF | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps POF | 0 |
| Number of ports 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Number of ports 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Number of ports 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Compatible with Grade2TV according to XP-C 90-483 | FALSE |
| Compatible with Grade3TV according to XP-C 90-483 | FALSE |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)