Schneider Electric mrežni preklopnik
- Kataloški br:
- 3342502 - 62
- Oznaka:
- MCSESU083F2CU0
- EAN:
- 3606481029584
- Kataloški br:
- 3342502 - 62
- Oznaka:
- MCSESU083F2CU0
- EAN:
- 3606481029584
Schneider Electric mrežni preklopnik
1,295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni preklopnik |
| Broj 10/100 Mbit/s portova | 6 x |
| LWL ulazi | 2 |
| Tip | MCSESU083F2CU0 |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) |
| Width | 45 mm |
| Height | 110 mm |
| Depth | 88 mm |
| Number of ports 100 Mbps SC | 2 |
| Number of ports 1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Number of ports 100 Mbps ST | 0 |
| Max. power consumption | 3.8 W |
| Ethernet | TRUE |
| Number of ports 10/100 Mbps RJ45 | 6 |
| Number of ports 1000 Mbps SC (SX) | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps SC (LX) | 0 |
| Number of module slots | 0 |
| Number of max. stackable switches | 0 |
| Number of ports 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Number of ports 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Number of combination-ports RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Layer 2 | TRUE |
| Layer 3 | FALSE |
| Manageable | FALSE |
| Degree of protection (IP) | IP30 |
| Number of other ports | 0 |
| Number of ports 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Number of ports 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Other |
| Number of ports PoE | 0 |
| Max. PoE power | 0 W |
| Number of ports 100 Mbps POF | 0 |
| Number of ports 1000 Mbps POF | 0 |
| Number of ports 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Number of ports 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Number of ports 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Redundant power supply | FALSE |
| Compatible with Grade2TV according to XP-C 90-483 | FALSE |
| Compatible with Grade3TV according to XP-C 90-483 | FALSE |
Opis
Opis
Ovaj proizvod dio je Modicon Switch asortimana, Modicon Unmanaged Switch ponude. Ovaj neupravljani preklopnik dolazi s Ethernet TCP/IP protokolom. Ima 6 prijenosnih portova za bakrene kablove i 2 porta za višemodna optička vlakna. Omogućuje jednostavno povezivanje više Ethernet uređaja i daje korisnicima više mogućnosti za industrijske primjene. Ovaj proizvod radi s potrošnjom energije od 3,8 W i nazivnim naponom od 12 do 24 V DC. Ima odvojivi 3-pinski konektor za napajanje. Ima oklopljene konektore prikladne za male, izolirane mreže ili sustave s malim mrežnim prometom i mrežama niske složenosti. Certificiran je prema CE, UL, RCM, UKCA i EAC standardima te je u skladu sa standardima UL 61010 i EN/IEC 61131. Namijenjen je za montažu na simetričnu DIN šinu. Ima nisku potrošnju energije i kompaktan otisak. Također omogućuje jednostavno povezivanje više Ethernet uređaja. Modicon Networking asortiman nudi vam pametan i fleksibilan način integracije Ethernet rješenja u vaše poslovanje, od razine uređaja, preko upravljačke mreže, do vaše poslovne mreže.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (13)