Schneider Electric NSYTRR44D letva rednih stezaljki kom.
- Kataloški br:
- 2921512 - 62
- Oznaka:
- NSYTRR44D
- EAN:
- 3606480532771
- Kataloški br:
- 2921512 - 62
- Oznaka:
- NSYTRR44D
- EAN:
- 3606480532771
Schneider Electric NSYTRR44D letva rednih stezaljki kom.
10.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva rednih stezaljki |
| Proizvođač-br. dijela | NSYTRR44D |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | NSYTRR44D |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 6.2 |
| Height | 55 mm |
| Depth | 92.4 mm |
| Rated voltage | 500 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Spring clamp connection |
| Type of electrical connection 2 | Spring clamp connection |
| Number of levels | 2 |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | FALSE |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Rated current In | 28 A |
| Explosion-tested version 'Ex e' | TRUE |
Opis
Opis
Linergy priključna letvica za prolaz, 4mm2, 28A, 2 razine, 1x1, opruga, siva
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.