Schneider Electric NSYTRV24D letva rednih stezaljki 50 St.
- Kataloški br:
- 2921448 - 62
- Oznaka:
- NSYTRV24D
- EAN:
- 13606480531856
- Kataloški br:
- 2921448 - 62
- Oznaka:
- NSYTRV24D
- EAN:
- 13606480531856
Schneider Electric NSYTRV24D letva rednih stezaljki 50 St.
745.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
745.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva rednih stezaljki |
| Proizvođač-br. dijela | NSYTRV24D |
| Sadržaj | 50 St. |
| Tip | NSYTRV24D |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 5.2 |
| Height | 65 mm |
| Depth | 69.9 mm |
| Rated voltage | 500 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| Number of levels | 2 |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | FALSE |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Rated current In | 24 A |
| Explosion-tested version 'Ex e' | TRUE |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.