Schneider Electric NSYTRV352BL letva rednih stezaljki kom.
- Kataloški br:
- 2921453 - 62
- Oznaka:
- NSYTRV352BL
- EAN:
- 3606480532160
- Kataloški br:
- 2921453 - 62
- Oznaka:
- NSYTRV352BL
- EAN:
- 3606480532160
Schneider Electric NSYTRV352BL letva rednih stezaljki kom.
28.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
28.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva rednih stezaljki |
| Proizvođač-br. dijela | NSYTRV352BL |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | NSYTRV352BL |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Blue |
| Width | 16 |
| Height | 65.7 mm |
| Depth | 60.2 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| Number of levels | 1 |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | FALSE |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Rated current In | 125 A |
| Explosion-tested version 'Ex e' | TRUE |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.