Schneider Electric NSYTRV42 letva rednih stezaljki 50 St.
- Kataloški br:
- 2921456 - 62
- Oznaka:
- NSYTRV42
- EAN:
- 13606480531894
- Kataloški br:
- 2921456 - 62
- Oznaka:
- NSYTRV42
- EAN:
- 13606480531894
Schneider Electric NSYTRV42 letva rednih stezaljki 50 St.
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | letva rednih stezaljki |
| Proizvođač-br. dijela | NSYTRV42 |
| Sadržaj | 50 St. |
| Tip | NSYTRV42 |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 6.2 |
| Height | 47.5 mm |
| Depth | 47.7 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Screw connection |
| Type of electrical connection 2 | Screw connection |
| Number of levels | 1 |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | FALSE |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Rated current In | 32 A |
| Explosion-tested version 'Ex e' | TRUE |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)