Schneider Electric PFXSTM6B00D modul za proširenje
- Kataloški br:
- 2913569 - 62
- Oznaka:
- PFXSTM6B00D
- EAN:
- 3606481856425
- Kataloški br:
- 2913569 - 62
- Oznaka:
- PFXSTM6B00D
- EAN:
- 3606481856425
Schneider Electric PFXSTM6B00D modul za proširenje
1,835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | modul za proširenje |
| Tip | PFXSTM6B00D |
| Proizvođač-br. dijela | PFXSTM6B00D |
| Built-in depth | 63.3 mm |
| Suitable for safety functions | TRUE |
| Screen diagonal | 0 mm |
| Voltage type (supply voltage) | DC |
| Supporting protocol for LON | FALSE |
| Number of HW-interfaces industrial Ethernet | 2 |
| Number of HW-interfaces RS-232 | 1 |
| Number of HW-interfaces RS-422 | 0 |
| Number of HW-interfaces RS-485 | 1 |
| Number of HW-interfaces serial TTY | 0 |
| Number of HW-interfaces USB | 2 |
| Number of HW-interfaces parallel | 0 |
| Number of HW-interfaces other | 0 |
| Supporting protocol for TCP/IP | FALSE |
| Supporting protocol for ASI | FALSE |
| Supporting protocol for PROFIBUS | FALSE |
| Supporting protocol for CAN | FALSE |
| Supporting protocol for INTERBUS | FALSE |
| Supporting protocol for KNX | FALSE |
| Supporting protocol for Modbus | FALSE |
| Supporting protocol for Data-Highway | FALSE |
| Supporting protocol for DeviceNet | FALSE |
| Supporting protocol for SUCONET | FALSE |
| Supporting protocol for other bus systems | FALSE |
| Colour display | TRUE |
| Number of colours of the display | 1600000 |
| Number of pixels, horizontal | 0 |
| Number of pixels, vertical | 0 |
| Number of function buttons, programmable | 0 |
| With numeric keyboard | TRUE |
| With alpha numeric keyboard | FALSE |
| Usable project memory/user memory | 512 kB |
| With message indication | TRUE |
| With message system (incl. buffer and confirmation) | TRUE |
| Process value representation (output) possible | FALSE |
| Process default value (input) possible | FALSE |
| With recipes | FALSE |
| Number of password levels | 0 |
| With printer output | FALSE |
| Number of online languages | 0 |
| Additional software components, loadable | FALSE |
| With SW interfaces | FALSE |
| Width of the front | 150.5 mm |
| Height of the front | 101 mm |
| Suitable for rail mounting | TRUE |
| Supporting protocol for SERCOS | FALSE |
| Supporting protocol for INTERBUS-Safety | FALSE |
| Number of interfaces PROFINET | 0 |
| Number of HW-interfaces wireless | 0 |
| Wall mounting/direct mounting | FALSE |
| Radio standard Bluetooth | FALSE |
| Radio standard WLAN 802.11 | FALSE |
| IO link master | FALSE |
| Supporting protocol for AS-Interface Safety at Work | FALSE |
| Supporting protocol for DeviceNet Safety | FALSE |
| Supporting protocol for EtherNet/IP | FALSE |
| Supporting protocol for Foundation Fieldbus | FALSE |
| Supporting protocol for PROFINET CBA | FALSE |
| Supporting protocol for PROFINET IO | FALSE |
| Supporting protocol for PROFIsafe | FALSE |
| Supporting protocol for SafetyBUS p | FALSE |
| Type of display | TFT |
| Number of grey-scales/blue-scales of display | 0 |
| Radio standard GPRS | FALSE |
| Radio standard GSM | FALSE |
| Mobile communications standard 3G (UMTS) | FALSE |
| Number of buttons with LED | 0 |
| Number of system buttons | 0 |
| Touch technology | Other |
Opis
Opis
Pro-face STM6000 Gateway Box služi kao podatkovno sučelje bez zaslona i pripada seriji STM6000. Opseg isporuke uključuje BLUE Web Viewer Runtime licencu i top-hat rail adapter za montažu u upravljački ormarić. Kutija služi kao mali podatkovni pristupnik, a pristup je moguć putem mobilnih uređaja pomoću web preglednika. Alternativno, zaslon iz serije STM6000 može se naknadno ugraditi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.