Schneider Electric R9M41 E-brojač kom.
- Kataloški br:
- 2935012 - 62
- Oznaka:
- R9M41
- EAN:
- 3606489524791
- Kataloški br:
- 2935012 - 62
- Oznaka:
- R9M41
- EAN:
- 3606489524791
Schneider Electric R9M41 E-brojač kom.
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | E-brojač |
| Tip | R9M41 |
| Mounting method | Plug-in technique |
| Width | 72 |
| Model | Direct measurement |
| Height | 16.5 mm |
| Depth | 43 mm |
| Suitable for | Purchase |
| Type of indication | None |
| Max. current (Imax) | 63 A |
| Width in number of modular spacings | 4 |
| Type of meter | Electronic |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Type of interface | Other |
| Energy type | Effective power and reactive power |
| Tariff type | One-tariff |
| Escapement mechanism | FALSE |
| Calibrated | TRUE |
| Approval | Domestic |
| Pulse output | None |
| Accuracy class | B |
| Pole type | Four conductor |
| Measurement type load profile | FALSE |
| EEC40 signature | FALSE |
| With lock code | FALSE |
| Nominal current (In) | 63 A |
| Degree of protection (NEMA) | 1 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)