Schneider Electric R9XFH309 kom.
- Kataloški br:
- 2927427 - 62
- Oznaka:
- R9XFH309
- EAN:
- 3606481320629
- Kataloški br:
- 2927427 - 62
- Oznaka:
- R9XFH309
- EAN:
- 3606481320629
Schneider Electric R9XFH309 kom.
24.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | R9XFH309 |
| Colour | White |
| Insulated | TRUE |
| Number of phases | 3 |
| Cross section | 10 mm² |
| Rated permanent current Iu | 63 A |
| Number of poles | 3 |
| Length | 166 mm |
| Width in number of modular spacings | 9 |
| Type of electric connection | Fork |
| Suitable for devices with auxiliary switch | FALSE |
| Suitable for devices with N-conductor | FALSE |
| Suitable for number of devices | 3 |
| Max. rated operation voltage Ue | 400 V |
| Module width | 18 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.