Schneider Electric RSZE05P podnožje releja 10 St.
- Kataloški br:
- 2925234 - 62
- Oznaka:
- RSZE05P
- EAN:
- 13606481465730
- Kataloški br:
- 2925234 - 62
- Oznaka:
- RSZE05P
- EAN:
- 13606481465730
Schneider Electric RSZE05P podnožje releja 10 St.
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podnožje releja |
| Sadržaj | 10 St. |
| Tip | RSZE05P |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Width | 16 |
| Height | 60 mm |
| Depth | 98 mm |
| With detachable clamps | TRUE |
| Function extension possible | FALSE |
| Type of electric connection | Spring clamp connection |
| Number of pins | 5 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)