Schneider Electric SSLZVA1 podnožje releja 10 St.
- Kataloški br:
- 2925239 - 62
- Oznaka:
- SSLZVA1
- EAN:
- 13606480580120
- Kataloški br:
- 2925239 - 62
- Oznaka:
- SSLZVA1
- EAN:
- 13606480580120
Schneider Electric SSLZVA1 podnožje releja 10 St.
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podnožje releja |
| Sadržaj | 10 St. |
| Tip | SSLZVA1 |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Width | 6.2 |
| Height | 101 mm |
| Depth | 78.6 mm |
| With detachable clamps | FALSE |
| Function extension possible | FALSE |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Number of pins | 8 |
Opis
Opis
Utična baza uskog dizajna od 6,2 mm, usporediva s blokom stezaljki, za smještaj utičnog poluprovodničkog releja iz serije SSL1. Baza ima priključne stezaljke s vijčanim stezaljkama, smještaj za češljeve ožičenja za potencijalno premošćivanje, LED zaslon statusa upravljanja, polugu za lakšu montažu ili izbacivanje poluvodičkog releja i unutarnju zaštitu od obrnutog polariteta s podešavanjem napona za kontrolu uključenog u struju. poluvodički relej. Ova utičnica je prikladna za sve SSL1-JD/BD poluprovodničke releje s upravljačkim naponom od 5 do 24 VDC.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)