Schneider Electric TMC2AQ2V modul za proširenje
- Kataloški br:
- 2913203 - 62
- Oznaka:
- TMC2AQ2V
- EAN:
- 3606480649103
- Kataloški br:
- 2913203 - 62
- Oznaka:
- TMC2AQ2V
- EAN:
- 3606480649103
Schneider Electric TMC2AQ2V modul za proširenje
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | modul za proširenje |
| Tip | TMC2AQ2V |
| Proizvođač-br. dijela | TMC2AQ2V |
| Width | 35 |
| Height | 41 mm |
| Depth | 15 mm |
| Suitable for safety functions | FALSE |
| Number of analogue inputs | 0 |
| Number of analogue outputs | 2 |
| Input, current | FALSE |
| Input, voltage | FALSE |
| Input, resistor | FALSE |
| Input, resistance thermometer | FALSE |
| Input, thermocouple | FALSE |
| Input signal, configurable | FALSE |
| Output, current | FALSE |
| Output, voltage | TRUE |
| Output signal configurable | FALSE |
| Resolution of the analogue inputs | 12 Bit |
| Resolution of the analogue outputs | 12 Bit |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Explosion safety category for gas | None |
| Explosion safety category for dust | None |
| Appendant operation agent (Ex ia) | FALSE |
| Appendant operation agent (Ex ib) | FALSE |
| Performance level according to EN ISO 13849-1 | None |
| Analogue inputs configurable | FALSE |
| Analogue outputs configurable | FALSE |
| SIL according to IEC 61508 | None |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)