Schneider Electric XAPD1201 XAPD1201 kom.
- Kataloški br:
- 2922239 - 62
- Oznaka:
- XAPD1201
- EAN:
- 3389118039759
- Kataloški br:
- 2922239 - 62
- Oznaka:
- XAPD1201
- EAN:
- 3389118039759
Schneider Electric XAPD1201 XAPD1201 kom.
165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | XAPD1201 |
| Width | 80 |
| Height | 80 mm |
| Depth | 51.5 mm |
| Diameter openings | 22.5 mm |
| Number of command positions | 1 |
| Colour housing cover | Grey |
| Housing material | Zinc |
| Construction type housing | Surface mounted housing |
| Degree of protection (IP) | IP65/IP67 |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Housing material quality | Other |
Opis
Opis
Prazno kućište iz serije Harmony XAP. Izrađena od metala s legurom cinka. Boja: siva, s rupom 1 x 22 mm. Veličina kućišta: 80x80x51,5. S kabelskom uvodnicom M20. Klase IP zaštite do IP69K i temperature okoline od -25°C do +70°C. Modularna Harmony serija tipkala s instalacijskim dimenzijama od 22 mm ili 30 mm kombinira jednostavnu instalaciju, učinkovitost, moderan dizajn, fleksibilnost s maksimalnom robusnošću. Standardi proizvoda prema EN/IEC 60947-5-1, EN/IEC 60947-5-4, CSA C22.2 No 14, UL 508, EN/IEC 60947-1, JIS C 4520. Certifikati navedeni prema DNV, GL, UL, RINA, BV, CSA, LROS (Lloyds registar brodova). Standardi proizvoda prema EN/IEC 60947-5-1, EN/IEC 60947-5-4, CSA C22.2 No 14, UL 508, EN/IEC 60947-1, JIS C 4520.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)