Schneider Electric ZBE1025 pomoćni prekidač 300 V 10 A 5 kom.
- Kataloški br:
- 3593977 - 62
- Oznaka:
- ZBE1025
- EAN:
- 13389119037430
- Kataloški br:
- 3593977 - 62
- Oznaka:
- ZBE1025
- EAN:
- 13389119037430
Schneider Electric ZBE1025 pomoćni prekidač 300 V 10 A 5 kom.
81.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
81.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pomoćni prekidač |
| Tip | ZBE1025 |
| Broj polova | 1-polni |
| Kontaktni materijal | srebrova legura |
| Nazivni napon | 300 V |
| Preklopni napon (maks.) | 300 V/AC |
| Trajna struja (maks.) | 10 A |
| Strujno opterećenje | 10 A |
| Vrsta montaže (Relej) | prednja ugradnja |
| Priključak | Push-In stezaljka |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 70 °C |
| Širina | 34.3 mm |
| Visina | 14.8 mm |
| Dubina | 9.8 mm |
| dim. | (Š x V x D) 34.3 x 14.8 x 9.8 mm |
| Sadržaj | 5 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)