Schurter 3-104-585 3-104-585 mrežni filter 80.00 A kom.
- Kataloški br:
- 3156753 - 62
- Oznaka:
- 3-104-585
- EAN:
- Nema ean
- Kataloški br:
- 3156753 - 62
- Oznaka:
- 3-104-585
- EAN:
- Nema ean
Schurter 3-104-585 3-104-585 mrežni filter 80.00 A kom.
675.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
675.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni filter |
| Nazivna struja | 80.00 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 80 A |
| Propuštanje | 12.20 mA |
| Proizvođač-br. dijela | 3-104-585 |
| Tip | 3-104-585 |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Radna temperatura (maks.) | 100 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
Opis
Opis
industrijska verzija
s modularnim terminalima za brzu ugradnju
pogodan za uređaje klase zaštite I
Ovaj tekst je mašinski preveden.
s modularnim terminalima za brzu ugradnju
pogodan za uređaje klase zaštite I
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.