Schurter 3-134-881 utični konektor za rashladne uređaje ravni muški konektor Ukupan broj polova: 2 10 mA crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3345547 - 62
- Oznaka:
- 3-134-881
- Kataloški br:
- 3345547 - 62
- Oznaka:
- 3-134-881
Schurter 3-134-881 utični konektor za rashladne uređaje ravni muški konektor Ukupan broj polova: 2 10 mA crna 1 kom.
37.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kontakti | C18 |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za rashladne uređaje |
| Vrsta | C18 |
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Ukupan broj polova | 2 |
| Priključak | ravan priključak 6.3 mm |
| Nazivni napon | 250 |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Nazivna struja | 10 mA |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 mA |
| Materijal kućišta | umjetna masa ojačana staklenim vlaknima, otporna na udare |
| Proizvođač-br. dijela | 3-134-881 |
| Montaža | Pričvršćenje vijcima |
| Certifikati | IEC 60320-1|UL 60320-1|CSA C22.2 br. 60320-1 |
| Broj polova | 2 |
| Širina | 30.0 mm |
| Visina | 35.8 mm |
| Dužina | 48.0 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta zaštite | IP54 IP67 |
| Tip | 3-134-881 |
| Izvedba | pravokutan |
| Vrsta montaže | prednja |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -25 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.