Schurter 3-142-754 utični konektor za rashladne uređaje žženski konektor, ravni Ukupan broj polova: 3 6.5 mA crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3345578 - 62
- Oznaka:
- 3-142-754
- Kataloški br:
- 3345578 - 62
- Oznaka:
- 3-142-754
Schurter 3-142-754 utični konektor za rashladne uređaje žženski konektor, ravni Ukupan broj polova: 3 6.5 mA crna 1 kom.
15.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kontakti | TS |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za rashladne uređaje |
| Vrsta | TS |
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Priključak | ravan priključak 4.8 mm (3/16") |
| Nazivni napon | 294 |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Nazivna struja | 6.5 mA |
| Nazivna struja - zaokružena | 6.5 mA |
| Materijal kućišta | umjetna masa ojačana staklenim vlaknima, otporna na udare |
| Proizvođač-br. dijela | 3-142-754 |
| Montaža | Uskočiti |
| Certifikati | IEC TS 63236-1|UL Predmet 2695 |
| Broj polova | 3 |
| Širina | 26.0 mm |
| Visina | 31.9 mm |
| Dužina | 34.0 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip | 3-142-754 |
| Izvedba | pravokutan |
| Vrsta montaže | prednja |
| Radna temperatura (maks.) | 105 °C |
| Radna temperatura (min.) | -5 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.